Ostřič nožů Warthog V-Sharp Classic II Blue

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v NEJostrejsiNoze.cz

Produkt mám krátkou dobu. Předpokládal jsem jednodušší manipilaci při broušení.Po seznámení s funkcí zařízení jsem nože nabrousil.Čekal jsem lepší výsledek za tu cenu.
    Dle mého úsudku je třeba, aby břity nože měly přibližný úhel , který chceme nabrousit. Jinak dochází ke zbytečnému opotřebování diamantových brousků , je-li úhel větší.
    Seřizování tzv. " V"je trochu labilní. Seřizovací matice mi připadají dost volné na závitové tyči a při manipulaci dochází nechtěnému posuvu. Myslím, že po zapracování s ostřičem to půjde. Nabroušenýma nožema se už tři pořezali. S pozdravem Za dobré ostří.

• Zdá se mi poněkud nedostatečný přítlak pružinami

jsem spokojen

Produkt nemá žádné parametry.

Ostřič nožů V-Sharp Classic II Chrome je nejnovější model ostřiče V-Sharp, který kombinuje tradici prvního ostřiče V-Sharp Classic s flexibilitou výrobku V-Sharp Extreme Edge - změna úhlu broušení vysunutím a zaklapnutím brusné tyče. Tato varianta je nyní dostupná v atraktivní povrchové úpravě v modré barvě.

• Zdá se mi poněkud nedostatečný přítlak pružinami

jsem spokojen