Lamart Brousek na nože 3 v 1 - diamantový, wolframový a keramický kámen Edge LT2058

Druh
brusný kámen

Zatím jsem brousila jen dva nože, ale až bude čas dojde i na ostatní

• , zakoupeno v ChefShop

Mám ho jen krátce ale za tu dobu jsem si s ním stihl naostřit všechny nože které bylo potřeba a fakt dokáže opravit i lehce "vyštípané" ostří.

• Levný a kvalitní brousek
    • Levný a kvalitní brousek na nože. Doporučuji

Žádné

Druh
brusný kámen

Zatím jsem brousila jen dva nože, ale až bude čas dojde i na ostatní

• , zakoupeno v ChefShop

• Při prvním použití se sjela diamantová část, takže dále nepoužitelná, zbytek broušení podle návodu. Nůž je úplně tupý, neukrojí ani citrón, i když tlačím. Prostě šmejd na nic. Nekupujte!

Vyhozené peníze, lístek jsem ztratil, jinak bych to okamžitě šel vrátit.

• Levný a kvalitní brousek
    • Levný a kvalitní brousek na nože. Doporučuji