Elektrický ostřič nožů - brousek na keramické nože DAMASTER Z1001 s diamantovými kotouči

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Koupeno jako dárek. Obdarovaný si nestěžoval.

• Naostřil i hodně tupé nože
    • Nevím jestli můžou za to moje ruce, ale při ostření keramického nože, došlo k uštípnutí ostří na špičce nože. Naštěstí jen drobné zuby, které šly přebrousit. Tak na to pozor.

...

Produkt nemá žádné parametry.

Brousí keramické, ocelové i damascénské nože. Elektrický diamantový ostřič, příkon 18 W, k broušení nožů ocelových, keramických i z Damascénské oceli, 4 brusné diamantové kotouče pro hrubé i jemné broušení, přesný úhel vodicích drážek, vyměnitelné hlavice brusky prodlužují životnost výrobku. Elektrický diamantový ostřič, příkon 18 W, je určen k broušení nožů ocelových, keramických i z Damascénské oceli. Je vybaven 4 brusnými diamantovými kotouči pro hrubé i jemné broušení. Diamantový materiál zaručuje vysokou účinnost a skvělou výkonnost. Přesný úhel vodicích drážek a konstantní lehký tlak při broušení vytvoří dokonalé ostří. Gumové podložky zajišťují stabilitu při broušení. Kryt z nerezové oceli vytváří ušlechtilý vzhled a snadno se čistí. Vyměnitelné hlavice brusky prodlužují životnost výrobku, šetří energii a chrání tím životní prostředí.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Koupeno jako dárek. Obdarovaný si nestěžoval.

• Naostřil i hodně tupé nože

...

• Na staré nože je dobrý
    • Nové nože určitě s tímhle nebudu brousit, ostří je dotrhané a nejde dokonale naostřit. Velké zklamání!!!!!!!

Nedoporučuji tenhle víýobek.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• nabrousil mi i tupé nože.
  • , zakoupeno v GASTROMEX s.r.o.

kvalitní výrobek, nože ocelové i keramické nabrousil perfektně

• snadno ovladatelný
    • celkem robustní
    • brousí i keramické nože
    • rychlost broušení
  • , zakoupeno v GASTROMEX s.r.o.

• Dobré technické zpracování a jednoduchost obsluhy
    • Klidně bych si i připlatil ale aby přišly ty náhradní kotoučky

Jednoznačně doporučit tento výrobek na broušení keramických nožů

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Nože brousí.
    • Broušení trvá dlouho.
    • Dle mé zkušenosti je brousek od firmy OBH NORDICA, typ 9967 lepší, ale bohužel se již do ČR nedováží. Ostří nože po nabroušení je jako žiletka. U elektrického ostřiče nožů DAMASTER Z1001 se mi takové ostrosti nepodařilo dosáhnout.

Brousek je funkční. Z produktů, které jsem našla na internetu měl nejlepší hodnocení. Brousek jsem koupila jako dárek, poněvadž jsem nenašla v ČR prodejce brousku, který mám a se kterým jsem velmi spokojená.
    U elektrického ostřiče nožů DAMASTER Z1001 se mi nepodařilo dosáhnout takové ostrosti, jako při použití brouseku od firmy OBH NORDICA, typ 9967 .

• , zakoupeno v Český obchoďák

Spokojen