Chefs Choice, Brousek na nože Professional Sharpening Station® CC-130

Elektrické

• Konečně mám POŘÁDNĚ nabroušené nože
  • , zakoupeno v Kitchenstore

Již v minulosti jsem tento produkt měl ale vzniklou závadou(nedala se odstranit) jsem se dostal k výrobku ze Švédska.byl to velký paskvil !!!!! a proto jsem volil tu samou značku co jsem už měl

Elektrické

Elektrický  brousek na nože CC-130 patří do rodiny profesionálních přístrojů vhodných jak do domácností tak pro menší gastro provozy. brousek na nože elektrický umožňuje třífázové ostření nožů a vzhledem k použití 100% diamantových brusných kotoučů dosahuje tento elektrický brousek na nože nejlepších výsledků při broušení.

Professional sharpening stationTM diamantové ostření – za několik okamžiků získáte maximální ostrost vytváření ostrých hran a mikoskopických zoubků leštění,obtahování – vyhlazuje a leští ostrou hranu nože

Elektrický brousek na nože CC-130 umožňuje ostřit širokou škálu kuchyňských nožů včetně asijských zkosených, nožů z nejtvrdších slitin,sportovních i kapesních nožů. Tento elektrický brousek na nože lze použít dokonce i na vroubkované a pilkové nože.Rychlost, za kterou dokáže tento brusič naostřit nůž se pohybuje řádově ve vteřinách. Nevyžaduje použití síly ani zkušeností.

• Počet fází broušení: 3
  • Časová náročnost úpravy ostří: 10-20s
  • Příkon: 75W
  • Použití: všechny druhy kuchyňských a sportovních nožů, nože asijské, vroubkované a zubaté, kapesní nože

Porovnávací tabulka elektrických brusičů nožů amerického výrobce ChefsChoice

Model

Statické ocílky

Příkon 75W 75W 150W 175W 75W 75W

Diamantové kotouče

Ano

Možno mýt kotouče v myčce

Volba úhlu broušení německý/japonský

Ano

Použití elektrických brousků v profesionální kuchyni snižuje nejen náklady za broušení nožů, ale také zvyšuje efektivitu kuchyně a bezpečnost práce. Elektrické brousky nožů od společnosti Chef’s choice jsou prověřeny již 20-ti letou praxí v kuchyních po celém světě.

• Konečně mám POŘÁDNĚ nabroušené nože